Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

„Kasai : Equals”. Koncert – Radiosesja. Radio Katowice, 13.11.2018.

 
W Studiu Koncertowym im. Jerzego Haralda w Radiu Katowice kolejny koncert z cyklu Radiosesja. Wystąpi KASAI czyli Kasia Piszek, warszawska wokalistka, pianistka, kompozytorka, autorka tekstów, aranżerka i producentka. Od wielu lat występuje na scenach muzycznych w Polsce i za granicą w zespołach m.in. Moniki Brodki czy Artura Rojka. W tym roku rozpoczęła karierę solową, nagrywając w pełni autorską, debiutancką płytę pt. ”Equals”. Album zostanie wydany nakładem niezależnego wydawnictwa ART2 Music. Podczas tegorocznego Open'er Festival przedpremierowo zaprezentowała materiał z nadchodzącej płyty. Ten koncert to wyjątkowe, mocne, emocjonalne i intymne spotkanie. Kasai zaprasza w unikalną podróż szlakiem osobistych przeżyć i przemyśleń. Radiosesja, to multimedialny projekt Radia Katowice, do którego zapraszani są wykonawcy z naszego regionu. To specjalna sesja nagraniowa transmitowana na radiowej stronie internetowej radio.katowice.pl oraz radiowym kanale na YouTube.

 


Radio Katowice
 
Data pliku video: 2018-11-13, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Katowice - miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce w województwie Śląskim, zajmujące powierzchnię 164,64 km kw.

Na atrakcje przyrodnicze składają się: zespół przyrodniczo – krajobrazowy „Zespół Kłodnica”, użytki ekologiczne – Płone Bagno oraz Stawy na Tysiącleciu (nad stawem Maroko), rezerwaty przyrody – „Las Murckowski” i „Ochojec”, czy Katowicki Park Leśny.  Atrakcje turystyczne zaś stanowią: pałac Goldsteinów i pałac w Załężu, budowle mieszkalne z XIX i początku XX wieku(osiedle Giszowiec i Nikiszowiec), zabytkowe kościoły(Św. Michała Archanioła z XVI wieku, Kościół Mariacki czy katedra Chrystusa Króla - największa katedra w kraju) oraz siedemnastokondygnacyjny oparty na  stalowej konstrukcji szkieletowej Drapacz Chmur z 1934 roku.

Katowice należą do największych w kraju ośrodków miejsko – przemysłowych. Główną gałąź gospodarki regionu stanowi sektor usługowy.

Przez Katowice przebiegają: trzy trasy europejskie – E40, E75 i E462, autostrada A4 oraz trzy drogi krajowe nr – 79, 81 i 86.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola