Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Opiekunka / Opiekun

Data dodania: 2018-08-29
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Katowice, Stawka minimalna: 2115.00 PLN
Zakres obowiązków: - Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: 1. Wykonywanie czynności higieniczno - pielęgnacyjnych (utrzymanie ciała, bielizny osobistej, ubrań w należytej czystości), ze szczególnym uwzględnieniem stymulowania Mieszkańca do samoobsługi. 2. Pomoc Mieszkańcom podczas spożywania przez nich posiłków. 3. Opieka i stałe uczestnictwo we wszystkich formach aktywności podopiecznych, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz Domu, 4. Pomaganie Mieszkańcom w organizowaniu uroczystości z okazji świąt okolicznościowych i rodzinnych. 5. Podtrzymywanie kontaktu z Mieszkańcem przebywającym poza Domem (szpital, dom rodzinny, sanatorium). 6. Zapewnienie bezpieczeństwa Mieszkańcom zwłaszcza z zespołem otępiennym. 7. Współudział w tworzeniu i realizacji indywidualnych planów opieki w oparciu o diagnozę opiekuńczą Mieszkańca i jego środowiska. Udział w zebraniach Zespołu Wielospecjalistycznego. - Wynagrodzenie: 2115 zł/brutto + premia + dodatek stażowy. Praca na umowę o pracę na zastępstwo. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca w równoważnym systemie czasu pracy w godzinach: 7:00-19:00 oraz 19:00-7:00 (zmiana nocna). Praca w dni wolne oraz święta wg. harmonogramu. - Wymagania niezbędne: na stanowisko opiekunki lub opiekuna może ubiegać się osoba, która: 1. Posiada wykształcenie minimum średnie. 2. Posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych. - Wymagania dodatkowe (mile widziane): 1. Doświadczenie w pracy na tym samym stanowisku. 2. Wykształcenie w zawodzie: opiekun w domu pomocy społecznej, opiekun osoby starszej. - Ponadto od kandydatów oczekujemy: 1. Wysokiej kultury osobistej 2. Umiejętności pracy w zespole 3. Takich cech jak: cierpliwość, odporność na stres, odpowiedzialność, empatia.

Pełna treść ogłoszenia na: pup.katowice.pl/oferta/1483830/opiekunka-opiekun
Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach, Źródło ogłoszenia: pup.katowice.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Katowice - miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce w województwie Śląskim, zajmujące powierzchnię 164,64 km kw.

Na atrakcje przyrodnicze składają się: zespół przyrodniczo – krajobrazowy „Zespół Kłodnica”, użytki ekologiczne – Płone Bagno oraz Stawy na Tysiącleciu (nad stawem Maroko), rezerwaty przyrody – „Las Murckowski” i „Ochojec”, czy Katowicki Park Leśny.  Atrakcje turystyczne zaś stanowią: pałac Goldsteinów i pałac w Załężu, budowle mieszkalne z XIX i początku XX wieku(osiedle Giszowiec i Nikiszowiec), zabytkowe kościoły(Św. Michała Archanioła z XVI wieku, Kościół Mariacki czy katedra Chrystusa Króla - największa katedra w kraju) oraz siedemnastokondygnacyjny oparty na  stalowej konstrukcji szkieletowej Drapacz Chmur z 1934 roku.

Katowice należą do największych w kraju ośrodków miejsko – przemysłowych. Główną gałąź gospodarki regionu stanowi sektor usługowy.

Przez Katowice przebiegają: trzy trasy europejskie – E40, E75 i E462, autostrada A4 oraz trzy drogi krajowe nr – 79, 81 i 86.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola