Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Elektromonter ds. automatyki

Data dodania: 2018-08-24
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice, Stawka minimalna: 2300.00 PLN
Zakres obowiązków: - Dokonywanie weryfikacji parametrów i regulacji przekaźników zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i wymaganiami producenta w celu utrzymania ich w pełnej sprawności, prowadzenie dokumentacji realizowanych prac w celu dokonania ewidencji i rozliczeń, dokonywanie napraw podzespołów elektronicznych w celu przywrócenia ich sprawności, wykonywanie zabiegów konserwacji urządzeń SRK i DSAT pod nadzorem w celu utrzymania ich w pełnej sprawności. - Praca na terenie obszaru działania Sekcji Eksploatacji: Bielsko-Biała, Czechowice Dziedzice, Katowice. - Wynagrodzenie: 2300 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Następna na czas określony, potem na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca w godzinach: 7:00-15:00. Wymagania: wykształcenie średnie techniczne oraz tytuł zawodowy technika w specjalnościach związanych ze sterowaniem ruchem kolejowym lub z dziedziny: mechanicznej, elektrycznej, elektrotechnicznej, elektronicznej lub teletechnicznej. Mile widziany rok na stanowiskach związanych z naprawą, utrzymaniem lub instalacją urządzeń sterowania ruchem kolejowym. Mile widziane uprawnienia SEP - uprawnienia elektroenergetyczne - eksploatacja, upoważnienie do samodzielnego wykonywania zabiegów utrzymania w czynnych urządzeniach srk oraz posiadania plombownicy. Bardzo dobry stan zdrowia (I kat. wzroku, I kat. słuchu). Kontakt wstępnie telefoniczny (32-710-40-10) w godzinach: 7:00-15:00 celem ustalenia spotkania z pracodawcą lub e-mail: katarzyna.curylo@plk-sa.pl

Pełna treść ogłoszenia na: pup.katowice.pl/oferta/1482804/elektromonter-ds-automatyki
Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach, Źródło ogłoszenia: pup.katowice.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Katowice - miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce w województwie Śląskim, zajmujące powierzchnię 164,64 km kw.

Na atrakcje przyrodnicze składają się: zespół przyrodniczo – krajobrazowy „Zespół Kłodnica”, użytki ekologiczne – Płone Bagno oraz Stawy na Tysiącleciu (nad stawem Maroko), rezerwaty przyrody – „Las Murckowski” i „Ochojec”, czy Katowicki Park Leśny.  Atrakcje turystyczne zaś stanowią: pałac Goldsteinów i pałac w Załężu, budowle mieszkalne z XIX i początku XX wieku(osiedle Giszowiec i Nikiszowiec), zabytkowe kościoły(Św. Michała Archanioła z XVI wieku, Kościół Mariacki czy katedra Chrystusa Króla - największa katedra w kraju) oraz siedemnastokondygnacyjny oparty na  stalowej konstrukcji szkieletowej Drapacz Chmur z 1934 roku.

Katowice należą do największych w kraju ośrodków miejsko – przemysłowych. Główną gałąź gospodarki regionu stanowi sektor usługowy.

Przez Katowice przebiegają: trzy trasy europejskie – E40, E75 i E462, autostrada A4 oraz trzy drogi krajowe nr – 79, 81 i 86.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola