Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

UWAGA! Kamil K. pseudonim "CZARNY" konfident, kapuś, cwel z Katowic. Człowiek, który sprzedaje niewinną i nieświadomą młodzież na Policję!

 

 

Od dłuższego czasu w Katowicach i w Warszawie dzieją się dziwne rzeczy. Konfident "kapuś" i cwel, który od kilkunastu lat współpracuje ze służbami, składał już dawno obciążające zeznania, znów zaatakował i pomówił swojego wspólnika Przemka Z. (oto, że ten jest konfidentem).

Jego wspólnik działał parę lat nieświadomie i nie wiedział że, za wspólniczkę miał 60 letnią kobietę.

"Czarny" zaczął przenikać za pomocą różnych znajomości do kibiców piłki nożnej i opowiadać, że on jest w porządku a jego wspólnik Przemek Z. to parówa i trzeba go wykończyć finansowo i na mieście.

Firma Taniejaranie.pl i Taniesianie.pl należała do obu Panów. Biznes się rozkręcał, aż od końca 2017 roku powstał spór oto, kto na kogo doniósł na Policje.

Wspólnik Przemek Z. odkrył wtedy, że „Czarny" już kiedyś współpracował z psami „Policją” i teraz jego zagonił na papier, a na mieście tym co nie znają jego przeszłości rozpowiada, że to Przemek Z. jest kapusiem i plotka poszła w miasto. Przemek Z. zwrócił się do mnie z prośba o pomoc, przywiózł dokumenty z których jasno wynika, że to  „Czarny" czyli CWEL go pomówił w zeznaniach i zrzucił całą winę na niego, jako wspólnika.

Nasz Adwokat Przemysław Florek zrobił analizę tych dokumentów i jednoznacznie stwierdził, że nie ma żadnych podstaw by nazwać Pan Przemka Z. konfidentem, a "Czarny" nim jest na 100%. Więc zapraszamy do obejrzenia materiału, który powstał w Warszawie i Katowicach na przełomie wrzesień – październik (2018).

Materiał powstał dlatego by odpowiedni ludzie z Warszawy i Katowic przejrzeli na oczy i przestali zadawać się z "Czarnym" wiedząc już po tym reportażu, że jest on starym zakumulowanym kapusiem.

P.S. Wiedzę opieram póki co na materiałach, które dał mi Przemek Z.

Jeśli ktoś oglądający jest w temacie i ma większą wiedzę na temat Przemka Z. i Czarnego z firmy Tanie Sianie i Tanie Jaranie PL, to z chęcią się spotkam i porozmawiam analizując nowe rzeczy. Krążą plotki, ze również Przemek Z jest konfitura, ale od 3 miesięcy gdy zajmuje się ta sprawa nie pozyskałem żadnych dowodów w tym temacie. Zeznają " Czarnego " na Przemka Z wrzucam na koniec filmiku by był dowód na to, że się chłop rozdepcze (jak to się na śląsku mówi).

  


Pomówieni TV
 
Data pliku video: 2018-11-19
Komentarze
jezus   2018-11-20 19:56:57
kamil kanclerz "czarny" właściciel sklepu taniesianie.pl to kapuś współpracuje z policją. kupując w taniesianie.pl bądź pewien ,że prędzej lub pózniej przyjda smutni panowie . Marek kubaczka "kubalon" wierny toważysz kamila do tego Gaik i kuliga z gieksy biegają z konfidentem.
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Katowice - miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce w województwie Śląskim, zajmujące powierzchnię 164,64 km kw.

Na atrakcje przyrodnicze składają się: zespół przyrodniczo – krajobrazowy „Zespół Kłodnica”, użytki ekologiczne – Płone Bagno oraz Stawy na Tysiącleciu (nad stawem Maroko), rezerwaty przyrody – „Las Murckowski” i „Ochojec”, czy Katowicki Park Leśny.  Atrakcje turystyczne zaś stanowią: pałac Goldsteinów i pałac w Załężu, budowle mieszkalne z XIX i początku XX wieku(osiedle Giszowiec i Nikiszowiec), zabytkowe kościoły(Św. Michała Archanioła z XVI wieku, Kościół Mariacki czy katedra Chrystusa Króla - największa katedra w kraju) oraz siedemnastokondygnacyjny oparty na  stalowej konstrukcji szkieletowej Drapacz Chmur z 1934 roku.

Katowice należą do największych w kraju ośrodków miejsko – przemysłowych. Główną gałąź gospodarki regionu stanowi sektor usługowy.

Przez Katowice przebiegają: trzy trasy europejskie – E40, E75 i E462, autostrada A4 oraz trzy drogi krajowe nr – 79, 81 i 86.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola