Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Stażysta (Konkurs sygn. PO V WO 1111.23.2018)

Data dodania: 2018-08-09
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Katowice, Stawka minimalna: 2100.00 PLN
Zakres obowiązków: - Prowadzeniu urządzeń ewidencyjnych określonych w Zarządzeniu Ministra Sprawiedliwości z dnia 3 marca 2016 roku w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów oraz innych działów administracji w powszechnych jednostkach organizacyjnych prokuratury, obsłudze Systemu Informatycznego Prokuratury Libra 2.5, porządkowaniu i zszywaniu akt oraz sporządzaniu ich kserokopii, przyjmowaniu i rejestrowaniu wpływającej korespondencji, redagowaniu pism i przepisywaniu zleconych tekstów, przygotowaniu dokumentów do ekspedycji, wykonywaniu czynności związanych z archiwizacja akt, wykonywaniu innych czynności zleconych przez przełożonych. - Wynagrodzenie: 2100 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na czas określony 6 miesięcy. Docelowo na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca w godzinach: 7:30-15:30. Wymagania: średnie lub średnie branżowe oraz zdany egzamin maturalny. Pełna zdolność do czynności prawnych, niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, przeciwko kandydatowi nie jest prowadzone postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe,stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku objętym konkursem, wykształcenie średnie lub średnie branżowe oraz zdany egzamin maturalny, umiejętność obsługi komputera, nieposzlakowana opinia.

Pełna treść ogłoszenia na: pup.katowice.pl/oferta/1479080/sta%C5%BCysta-(konkurs-sygn-po-v-wo-1111-23-2018)
Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach, Źródło ogłoszenia: pup.katowice.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Katowice - miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce w województwie Śląskim, zajmujące powierzchnię 164,64 km kw.

Na atrakcje przyrodnicze składają się: zespół przyrodniczo – krajobrazowy „Zespół Kłodnica”, użytki ekologiczne – Płone Bagno oraz Stawy na Tysiącleciu (nad stawem Maroko), rezerwaty przyrody – „Las Murckowski” i „Ochojec”, czy Katowicki Park Leśny.  Atrakcje turystyczne zaś stanowią: pałac Goldsteinów i pałac w Załężu, budowle mieszkalne z XIX i początku XX wieku(osiedle Giszowiec i Nikiszowiec), zabytkowe kościoły(Św. Michała Archanioła z XVI wieku, Kościół Mariacki czy katedra Chrystusa Króla - największa katedra w kraju) oraz siedemnastokondygnacyjny oparty na  stalowej konstrukcji szkieletowej Drapacz Chmur z 1934 roku.

Katowice należą do największych w kraju ośrodków miejsko – przemysłowych. Główną gałąź gospodarki regionu stanowi sektor usługowy.

Przez Katowice przebiegają: trzy trasy europejskie – E40, E75 i E462, autostrada A4 oraz trzy drogi krajowe nr – 79, 81 i 86.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola