Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Stażysta (docelowo sekretarz sądowy) [Sygnatura konkursu: O.Kdr. 110-1102-66/18]

Data dodania: 2018-08-08
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Bytom, Stawka minimalna: 2200.00 PLN
Zakres obowiązków: Więcej informacji na stronie: www.katowice.so.gov.pl w zakładce Oferty pracy - Do zakresu zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należeć będzie w szczególności: 1) terminowe przygotowywanie opinii do wysyłki; 2) sporządzanie sprawozdań statystycznych; 3) prowadzenie ewidencji obecności specjalistów; 4) prowadzenie urządzeń ewidencyjnych; 5) prowadzenie korespondencji z sądami, w tym wezwania stron na kolejne terminy badań; 6) sporządzanie rachunków za opinie, mediacje; 7) obsługa interesantów; 8) wykonywanie innych zadań zleconych przez kierownika. - Wynagrodzenie: od 2200 zł brutto. Praca na umowę o pracę na czas określony -powyżej 6 miesięcy. Data rozpoczęcia pracy: po zakończeniu procedury naboru. - Miejsce wykonywania pracy: III Opiniodawczy Zespół Sądowych Specjalistów w Sądzie Okręgowym w Katowicach z siedzibą w Bytomiu. - Praca: 7:30-15:30. Wymagania niezbędne: 1)wykształcenie co najmniej średnie oraz zdany egzamin maturalny; 2)pełna zdolność do czynności prawnych; 3)nieposzlakowana opinia i wysoki poziom kultury osobistej; 4)niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe; 5)przeciwko kandydatowi nie może być prowadzone postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe; 6)stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku; 7)znajomość techniki pracy biurowej w tym bardzo dobra umiejętność obsługi komputera pakietu MS Office (Excel, Word); 8)odporność na stres, komunikatywność i zaangażowanie; 9)umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

Pełna treść ogłoszenia na: pup.katowice.pl/oferta/1478776/sta%C5%BCysta-(docelowo-sekretarz-sadowy)-%5Bsygnatura-konkursu-o-kdr-110-1102-66-18%5D
Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach, Źródło ogłoszenia: pup.katowice.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Katowice - miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce w województwie Śląskim, zajmujące powierzchnię 164,64 km kw.

Na atrakcje przyrodnicze składają się: zespół przyrodniczo – krajobrazowy „Zespół Kłodnica”, użytki ekologiczne – Płone Bagno oraz Stawy na Tysiącleciu (nad stawem Maroko), rezerwaty przyrody – „Las Murckowski” i „Ochojec”, czy Katowicki Park Leśny.  Atrakcje turystyczne zaś stanowią: pałac Goldsteinów i pałac w Załężu, budowle mieszkalne z XIX i początku XX wieku(osiedle Giszowiec i Nikiszowiec), zabytkowe kościoły(Św. Michała Archanioła z XVI wieku, Kościół Mariacki czy katedra Chrystusa Króla - największa katedra w kraju) oraz siedemnastokondygnacyjny oparty na  stalowej konstrukcji szkieletowej Drapacz Chmur z 1934 roku.

Katowice należą do największych w kraju ośrodków miejsko – przemysłowych. Główną gałąź gospodarki regionu stanowi sektor usługowy.

Przez Katowice przebiegają: trzy trasy europejskie – E40, E75 i E462, autostrada A4 oraz trzy drogi krajowe nr – 79, 81 i 86.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola