Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Spedytor międzynarodowy

Data dodania: 2018-08-27
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Katowice, Stawka minimalna: 4000.00 PLN
Zakres obowiązków: - Realizacja zleceń transportowych, analiza potrzeb klienta w zakresie spedycji i transportu, ścisła współpraca z działem sprzedaży, prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją zleceń, poszukiwanie nowych klientów. - Wynagrodzenie: 4000 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca w godzinach: 8:00-16:00. Wymagania: wykształcenie średnie. Biegła obsługa komputera z obsługą internetu. Dobra znajomość obsługi programu TRANS. Determinacja w realizacji celów. Znajomość j. angielskiego w mowie i pismie w stopniu średniozaawansowanym. Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku. Dobra znajomość branży transportowej. Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów. Na ofertę pracy mogą aplikować osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Kontakt telefoniczny (785-765-100) lub e-mail: praca@it4q.com

Pełna treść ogłoszenia na: pup.katowice.pl/oferta/1483209/spedytor-miedzynarodowy
Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach, Źródło ogłoszenia: pup.katowice.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Katowice - miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce w województwie Śląskim, zajmujące powierzchnię 164,64 km kw.

Na atrakcje przyrodnicze składają się: zespół przyrodniczo – krajobrazowy „Zespół Kłodnica”, użytki ekologiczne – Płone Bagno oraz Stawy na Tysiącleciu (nad stawem Maroko), rezerwaty przyrody – „Las Murckowski” i „Ochojec”, czy Katowicki Park Leśny.  Atrakcje turystyczne zaś stanowią: pałac Goldsteinów i pałac w Załężu, budowle mieszkalne z XIX i początku XX wieku(osiedle Giszowiec i Nikiszowiec), zabytkowe kościoły(Św. Michała Archanioła z XVI wieku, Kościół Mariacki czy katedra Chrystusa Króla - największa katedra w kraju) oraz siedemnastokondygnacyjny oparty na  stalowej konstrukcji szkieletowej Drapacz Chmur z 1934 roku.

Katowice należą do największych w kraju ośrodków miejsko – przemysłowych. Główną gałąź gospodarki regionu stanowi sektor usługowy.

Przez Katowice przebiegają: trzy trasy europejskie – E40, E75 i E462, autostrada A4 oraz trzy drogi krajowe nr – 79, 81 i 86.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola