Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

SKANDALICZNA IMPREZA - Energy 2000 Katowice - Sob.17.03.2018

 
Myślisz, że widziałeś/aś już wszystko? Myślisz, że słyszałeś/aś już wszystko? Myślisz, że przeżyłeś/aś już imprezę swojego życia? - ... jesteś w błędzie! Zobacz co działo się w Energy2000 Katowice w sobotę 17 marca i przekonaj się jak przenieśliśmy standard imprezowania na jeszcze wyższy poziom ! Tego nie da się opisać słowami, to po prostu trzeba to zobaczyć na własne oczy! Specjalne pokazy, performance show, akrobaci, tancerki, animatorzy. Oprócz tego, ... niesamowita scenografia, ruchome konstrukcje i spektakularne efekty świetlne, pirotechnika, co2 i konfetti, ...a za konsoletą gościnnie jeden z najlepszych polskich DJ - ADAM DE GREAT! energy2000.pl youtube.com/Energy2000Official facebook.com/Katowice.Energy2000 Film produced and edited by: RMVISION PRODUCTIONS POLAND facebook.com/rmvisionpl rmvision.pl for Energy 2000 Clubs - Poland DZIĘKUJEMY WYDAWCOM ZAGRANICZNYM ORAZ DYSTRYBUTOROWI POLSKIEMU ZA MOŻLIWOŚĆ WYKORZYSTANIA UTWORÓW. FILM MA CHARAKTER PROMOCYJNY I NIE JEST REKLAMĄ ANI OFERTĄ ZOSTAŁ ROZPOWSZECHNIONY BEZPŁATNIE. THANKS FOR POLISH AND INTERNATIONAL DISTRIBUTORS TO OPPORTUNITY USE THIS AUDIO TRACKS. THIS IS A PROMOTIONAL MATERIAL ONLY. IT IS NOT FOR COMMERCIAL USAGE, NOT AN OFFER AND NOT FOR SALE. Propety of ENERGY 2000 CLUBS - April 2018 Promotional use only. sale, duplication or other transfer of this material strictly prohibited. Copyright © ENERGY 2000 / RMVISION PRODUCTIONS. All rights reserved

 


Energy2000Official
 
Data pliku video: 2018-04-01, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Katowice - miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce w województwie Śląskim, zajmujące powierzchnię 164,64 km kw.

Na atrakcje przyrodnicze składają się: zespół przyrodniczo – krajobrazowy „Zespół Kłodnica”, użytki ekologiczne – Płone Bagno oraz Stawy na Tysiącleciu (nad stawem Maroko), rezerwaty przyrody – „Las Murckowski” i „Ochojec”, czy Katowicki Park Leśny.  Atrakcje turystyczne zaś stanowią: pałac Goldsteinów i pałac w Załężu, budowle mieszkalne z XIX i początku XX wieku(osiedle Giszowiec i Nikiszowiec), zabytkowe kościoły(Św. Michała Archanioła z XVI wieku, Kościół Mariacki czy katedra Chrystusa Króla - największa katedra w kraju) oraz siedemnastokondygnacyjny oparty na  stalowej konstrukcji szkieletowej Drapacz Chmur z 1934 roku.

Katowice należą do największych w kraju ośrodków miejsko – przemysłowych. Główną gałąź gospodarki regionu stanowi sektor usługowy.

Przez Katowice przebiegają: trzy trasy europejskie – E40, E75 i E462, autostrada A4 oraz trzy drogi krajowe nr – 79, 81 i 86.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola