Belka
Środa, 29 Marca 2023   imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

S-NET – niezawodny Internet dla biznesu w Katowicach

Data publikacji: 2022-05-05, Data modyfikacji: 2022-05-05
A A AWydrukDrukuj  
 
S-NET – niezawodny Internet dla biznesu w Katowicach

Firma S-NET wyspecjalizowała się w dostarczaniu usługi dostępu do Internetu firmom i rozwiązań telekomunikacyjnych dla innych dostawców Internetu (ISP). S-NET zajmuje się również integracją rozwiązań IT w obszarach serwerów, sprzętu telekomunikacyjnego, urządzeń sieciowych oraz outsourcingu. Z oferty operatora, który działa w branży już od 2009 roku, mogą skorzystać przedsiębiorcy z Krakowa, Gdańska, Warszawy, Łodzi, Katowic, Poznania i Wrocławia.

Łącze światłowodowe SLA dla biznesu – oferta ogólnopolska

Dostawca oferuje biznesowym klientom Internet w najnowocześniejszej technologii światłowodowej. Odznacza się ona najwyższymi transferami danych w obie strony oraz niezawodnością. S-NET gwarantuje, że parametry połączenia i jego jakość, w tym opóźnienia (ping), stabilność i bezpieczeństwo będą stały na określonym, bardzo wysokim poziomie (SLA). Nie ma więc obaw, że Twoja firma „stanie”, bo nie będziesz miał dostępu do Internetu, a tym samym nie będziesz w stanie kontaktować się z klientami i ich i obsługiwać. W przypadku wystąpienia ewentualnych awarii (bardzo rzadkie sytuacje) reakcja operatora będzie natychmiastowa.

S-NET oferuje zarówno połączenia symetryczne, jak i asymetryczne. Symetryczny Internet światłowodowy charakteryzuje się taką samą prędkość odbierania (download) i wysyłania (upload) danych. Natomiast przy łączu asymetrycznym wartości te są różne – pobieranie jest najczęściej dziesięciokrotnie szybsze niż wysyłanie. Szczegóły dotyczące szybkości transmisji danych są ustalane indywidualnie z każdym klientem biznesowym. Tak samo, jak wszystkie pozostałe warunki umowy. Pozwala to skroić idealną ofertę pod swoje potrzeby, bez przepłacania za coś, czego nie będzie się w stanie wykorzystać.

Nielimitowany Internet światłowodowy jest dostępny w pakietach o prędkości od 30 Mb/s do 1 Gb/s. Na tym oferta S-NET się jednak nie kończy. Korporacjom może być udostępnione łącze o przepustowości 40 Gb/s lub jej wielokrotności.

Internet stacjonarny dla firmy w Krakowie

Choć S-NET działa nie tylko w Krakowie to dla biznesu z tego miasta przygotował specjalną ofertę. Trzeba bowiem wiedzieć, że właśnie w drugiej stolicy Polski dostawca ma swoją siedzibę. Operator posiada w Krakowie własną ponad 300-kilometrową sieć światłowodową, która jednocześnie jest częścią ogólnopolskiej sieci MPLS S-NET.

Krakowskie przedsiębiorstwo, które zdecyduje się skorzystać z usług S-NET, będzie miało zapewnionego dedykowanego opiekuna i inżyniera technicznego, możliwość zmiany pakietów w każdej chwili, wsparcie techniczne dla swojej własnej infrastruktury oraz dostęp do szeregu usług dodatkowych. Wśród tych ostatnich znalazła się m.in. filtracja AntyDDOS, kopia zapasowa GSM, obsługa firewall oraz dodatkowe łącze w technologii światłowodowej. Część tych możliwości widnieje także w ofercie ogólnopolskiej.

Usługi głosowe – telefonia dla przedsiębiorstw

Oprócz dostępu do Internetu i wielu innych usług S-NET zajmuje się też dostarczaniem kompleksowej usługi telefonicznej bazującej na dedykowanych łączach. Telefonia internetowa jest dostępna w dwóch technologiach: ISDN oraz VOIP. W obu przypadkach można skorzystać z Centrali Wirtualnej S-NET. Pozwala ona m.in. nagrywać rozmowy, monitorować połączenia, używać poczty głosowej oraz prowadzić telekonferencje. Dodatkowo da się aktywować funkcję Voice2mail (wiadomość głosowa zostanie zamieniona na plik dźwiękowy i przesłana na adres poczty elektronicznej), fax 2 mail (odbieranie faksu za pomocą komputera lub urządzenia mobilnego poprzez e-maila) i otrzymać dostęp do nowoczesnych aparatów telefonicznych IP.

Wysokiej jakości Internet to podstawa w biznesie!

Dla przedsiębiorstwa posiadanie dostępu do szybkiego, stabilnego i bezpiecznego łącza światłowodowego to niezwykle ważna kwestia. Symetryczny Internet pozwala nie tylko w krótkim czasie pobrać dane, ale także umożliwia błyskawiczne przesłanie dużej liczby plików np. raportów, dokumentów i plików multimedialnych. Wysoki upload jest więc istotny podczas tworzenia kopii zapasowej w chmurze i wymieniania plików wewnątrz firmy. Duża szybkość transmisji jest kluczowa również przy prowadzeniu wideokonferencji z pracownikami firmy lub jej klientami.

Równie istotne jest nieprzerwane działanie Internetu. S-NET gwarantuje, że połączenie z Internetem będzie dostępne przez cały czas (SLA 99,9%). Można być spokojnym także o bezpieczeństwo. W ofercie ogólnopolskiego dostawcy znajdują się usługi zabezpieczające firmę przez atakami typu DDOS, które mogłyby tymczasowo utrudnić lub całkowicie zablokować funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

Z nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych przeznaczonych dla biznesu i wysokiej jakości usług dodatkowych oferowanych przez S-NET skorzystało już ponad tysiąc zadowolonych klientów. Jeśli Twoja firma działa na obszarze w zasięgu sieci operatora i szukasz sprawdzonego dostawcy, wybór wydaje się prosty.

 

 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Katowice - miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce w województwie Śląskim, zajmujące powierzchnię 164,64 km kw.

Na atrakcje przyrodnicze składają się: zespół przyrodniczo – krajobrazowy „Zespół Kłodnica”, użytki ekologiczne – Płone Bagno oraz Stawy na Tysiącleciu (nad stawem Maroko), rezerwaty przyrody – „Las Murckowski” i „Ochojec”, czy Katowicki Park Leśny.  Atrakcje turystyczne zaś stanowią: pałac Goldsteinów i pałac w Załężu, budowle mieszkalne z XIX i początku XX wieku(osiedle Giszowiec i Nikiszowiec), zabytkowe kościoły(Św. Michała Archanioła z XVI wieku, Kościół Mariacki czy katedra Chrystusa Króla - największa katedra w kraju) oraz siedemnastokondygnacyjny oparty na  stalowej konstrukcji szkieletowej Drapacz Chmur z 1934 roku.

Katowice należą do największych w kraju ośrodków miejsko – przemysłowych. Główną gałąź gospodarki regionu stanowi sektor usługowy.

Przez Katowice przebiegają: trzy trasy europejskie – E40, E75 i E462, autostrada A4 oraz trzy drogi krajowe nr – 79, 81 i 86.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola