Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Referent ds. administracji

Data dodania: 2018-08-27
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Łaziska, Stawka minimalna: 2100.00 PLN
Zakres obowiązków: - Prace administracyjne. Rejestracja i opis merytoryczny faktur. Rejestracja i wysyłanie faktur do dostawców. Zamawianie, wydawanie odzieży roboczej. Prowadzenie rejestrów. - Wynagrodzenie: od 2100 zł/brutto + premia uznaniowa. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Następna na czas określony na 1 rok. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca w godzinach: 7:00-15:00. Wymagania: wykształcenie min. średnie. Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane. Mile widziane prawo jazdy kat. B. Obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office (wymagana znajomość Word, Excel), dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność, dokładność. Kontakt e-mail: monika.mazur@remak.com.pl -->WAŻNE! W TEMACIE MAILA PROSZĘ O WPISANIE NAZWY STANOWISKA, NA KTÓRE WYSYŁANA JEST APLIKACJA

Pełna treść ogłoszenia na: pup.katowice.pl/oferta/1483213/referent-ds-administracji
Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach, Źródło ogłoszenia: pup.katowice.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Katowice - miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce w województwie Śląskim, zajmujące powierzchnię 164,64 km kw.

Na atrakcje przyrodnicze składają się: zespół przyrodniczo – krajobrazowy „Zespół Kłodnica”, użytki ekologiczne – Płone Bagno oraz Stawy na Tysiącleciu (nad stawem Maroko), rezerwaty przyrody – „Las Murckowski” i „Ochojec”, czy Katowicki Park Leśny.  Atrakcje turystyczne zaś stanowią: pałac Goldsteinów i pałac w Załężu, budowle mieszkalne z XIX i początku XX wieku(osiedle Giszowiec i Nikiszowiec), zabytkowe kościoły(Św. Michała Archanioła z XVI wieku, Kościół Mariacki czy katedra Chrystusa Króla - największa katedra w kraju) oraz siedemnastokondygnacyjny oparty na  stalowej konstrukcji szkieletowej Drapacz Chmur z 1934 roku.

Katowice należą do największych w kraju ośrodków miejsko – przemysłowych. Główną gałąź gospodarki regionu stanowi sektor usługowy.

Przez Katowice przebiegają: trzy trasy europejskie – E40, E75 i E462, autostrada A4 oraz trzy drogi krajowe nr – 79, 81 i 86.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola