Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Pomoc kuchenna (1/2 etatu)

Data dodania: 2018-08-30
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Katowice, Stawka minimalna: 1050.00 PLN
Zakres obowiązków: Informacja o naborze DS. 14001.97.2018 Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Katowicach poszukuje kandydatów na stanowisko: Pomocy Kuchennej w Świetlicy Specjalistycznej nr. 5 , ul. Czecha 2. - Zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków dla dzieci (w okresie roku szkolnego-podwieczorki i kolacje, w przerwach nauki szkolnej śniadania i podwieczorki); dokonywanie zakupów spożywczych niezbędnych do przygotowania posiłków. Przestrzeganie zasad higieny oraz jakości i ilości porcji w przygotowanych posiłkach. Sporządzanie próbek żywności zgodnie z obowiązującymi normami. Dbanie o właściwy stan sanitarny i higieniczny pomieszczeń kuchennych. Przestrzeganie zasad higieny osobistej, używania odzieży ochronnej, dbanie o czystości odzieży ochronnej własnej oraz przeznaczonej dla dzieci (pranie, prasowanie fartuchów, ścierek kuchennych). - Wynagrodzenie: 1050 zł/brutto + dodatek stażowy. Praca na umowę o pracę na czas określony, z możliwością przedłużenia na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca: 14:00-18:00, w piątki i w okresie wakacyjnym od 12:16 Wymagania: 1) wykształcenie co najmniej podstawowe lub zasadnicze zawodowe 2) niekaralność za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe; 3) umiejętność przygotowania posiłków i wykonywania prac kuchennych prac porządkowych 4) komunikatywność; 5) odpowiedzialność; 6) otwartość; 7) cierpliwość; 8) umiejętność pracy w zespole; 9) mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku 10) mile widziane posiadanie aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych

Pełna treść ogłoszenia na: pup.katowice.pl/oferta/1484324/pomoc-kuchenna-(1-2-etatu)
Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach, Źródło ogłoszenia: pup.katowice.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Katowice - miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce w województwie Śląskim, zajmujące powierzchnię 164,64 km kw.

Na atrakcje przyrodnicze składają się: zespół przyrodniczo – krajobrazowy „Zespół Kłodnica”, użytki ekologiczne – Płone Bagno oraz Stawy na Tysiącleciu (nad stawem Maroko), rezerwaty przyrody – „Las Murckowski” i „Ochojec”, czy Katowicki Park Leśny.  Atrakcje turystyczne zaś stanowią: pałac Goldsteinów i pałac w Załężu, budowle mieszkalne z XIX i początku XX wieku(osiedle Giszowiec i Nikiszowiec), zabytkowe kościoły(Św. Michała Archanioła z XVI wieku, Kościół Mariacki czy katedra Chrystusa Króla - największa katedra w kraju) oraz siedemnastokondygnacyjny oparty na  stalowej konstrukcji szkieletowej Drapacz Chmur z 1934 roku.

Katowice należą do największych w kraju ośrodków miejsko – przemysłowych. Główną gałąź gospodarki regionu stanowi sektor usługowy.

Przez Katowice przebiegają: trzy trasy europejskie – E40, E75 i E462, autostrada A4 oraz trzy drogi krajowe nr – 79, 81 i 86.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola