Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Nauczyciel matematyki w przedszkolach

Data dodania: 2018-08-30
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Zabrze, Stawka minimalna: 4500.00 PLN
Zakres obowiązków: - Zapraszam do aplikowania na pozycję Nauczyciel Matematyki w placówkach przedszkolnych wszystkich (kobiety i mężczyźni), którzy są bądź to po studiach pedagogicznych, matematycznych oraz tych, którzy czują że powinni wybrać tą właśnie drogę. - O pracy: Jesteśmy firmą oferującą współpracującym jednostkom wysoki standard prowadzonych przez nas zajęć. Matematyka jest nauczana wg autorskiej metody, której pracownik będzie nauczany na spotkaniach organizowanych przez nasz zespół. Praca jest mobilna, poruszamy się w zakresie całego śląska oraz małopolski. Pracownik dostaje również szereg pomocy dydaktycznych, które są częścią koniecznego wyposażenia. - Wynagrodzenie: 4500 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny 1 miesiąc. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca w godzinach: 8:00-16:00. Wymagania: wykształcenie pedagogiczne, doświdaczenie. Znajomość obsługi Microsoft Excel, prawo jazdy kat. B. Radość z pracy z dziećmi, umiejętność przekazywania wiedzy, własny pojazd (pracodawca zwraca 50% kosztów paliwa). Kontakt telefoniczny (881-950-520) lub e-mail: bartekkuchcinski@gmail.com

Pełna treść ogłoszenia na: pup.katowice.pl/oferta/1484334/nauczyciel-matematyki-w-przedszkolach
Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach, Źródło ogłoszenia: pup.katowice.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Katowice - miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce w województwie Śląskim, zajmujące powierzchnię 164,64 km kw.

Na atrakcje przyrodnicze składają się: zespół przyrodniczo – krajobrazowy „Zespół Kłodnica”, użytki ekologiczne – Płone Bagno oraz Stawy na Tysiącleciu (nad stawem Maroko), rezerwaty przyrody – „Las Murckowski” i „Ochojec”, czy Katowicki Park Leśny.  Atrakcje turystyczne zaś stanowią: pałac Goldsteinów i pałac w Załężu, budowle mieszkalne z XIX i początku XX wieku(osiedle Giszowiec i Nikiszowiec), zabytkowe kościoły(Św. Michała Archanioła z XVI wieku, Kościół Mariacki czy katedra Chrystusa Króla - największa katedra w kraju) oraz siedemnastokondygnacyjny oparty na  stalowej konstrukcji szkieletowej Drapacz Chmur z 1934 roku.

Katowice należą do największych w kraju ośrodków miejsko – przemysłowych. Główną gałąź gospodarki regionu stanowi sektor usługowy.

Przez Katowice przebiegają: trzy trasy europejskie – E40, E75 i E462, autostrada A4 oraz trzy drogi krajowe nr – 79, 81 i 86.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola