Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Młodszy bibliotekarz

Data dodania: 2018-08-28
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Katowice, Stawka minimalna: 2100.00 PLN
Zakres obowiązków: - Zakres obowiązków: obsługa informacyjna czytelników, w tym studentów anglojęzycznych (udzielanie informacji biblotecznej, katalogowej, bibliograficznej, faktograficznej itp.). Obsługa wypożyczalni w systemie PROLIB. Prowadzenie szkoleń bibliotecznych dla studentów z zakresu korzystania z baz danych udostępnianinych przez Biblotekę Główną. Opracowywanie kwerend biblotecznych. Opieka merytoryczna nad księgozbiorem oraz prace w zakresie jego porządkowania. Wprowadzanie metadanych do uczelnianego repozytorium. Współtworzenie strony www Bibliotek Wydziałowych. Pomoc w opracowaniu materiałów i danych statystycznych do ankiet, wniosków, informatorów itp. Prowadzenie prac biurowych. - Wynagrodzenie: od 2100 zł/brutto - do uzgodnienia (wynagrodzenie uzależnione od posiadanego stażu pracy). Na początek umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące, docelowo umowa na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca: 7:30-18:00 od poniedziałku do piątku, w soboty praca na 1 zmianę. - Niezbędne wymagania: ukończone studia wyższe lub podyplomowe z zakresu bibliotekoznawstwa i informacji naukowej, lub podyplomowe studia z tego kierunku. Dobra znajomość j. angielskiego. Znajomość elektronicznych źródeł informacji (baz danych, katalogów centralnych, serwisów czasopism elektronicznych, zasobów Open Access itp.), umiejętność wyszukiwania danych w źródłach elektronicznych, biegła obsługa komputera oraz pakietu Microsoft Office, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,zaangażowanie, odpowiedzialność. - Wymagania dodatkowe: otwartość na ustawiczne dokształcanie, mile widziane kompetencje informatyczne, doświadczenie zawodowe w biblotece naukowej. - Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: rekrytacja_kadry@ue.katowice.pl

Pełna treść ogłoszenia na: pup.katowice.pl/oferta/1483557/mlodszy-bibliotekarz
Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach, Źródło ogłoszenia: pup.katowice.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Katowice - miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce w województwie Śląskim, zajmujące powierzchnię 164,64 km kw.

Na atrakcje przyrodnicze składają się: zespół przyrodniczo – krajobrazowy „Zespół Kłodnica”, użytki ekologiczne – Płone Bagno oraz Stawy na Tysiącleciu (nad stawem Maroko), rezerwaty przyrody – „Las Murckowski” i „Ochojec”, czy Katowicki Park Leśny.  Atrakcje turystyczne zaś stanowią: pałac Goldsteinów i pałac w Załężu, budowle mieszkalne z XIX i początku XX wieku(osiedle Giszowiec i Nikiszowiec), zabytkowe kościoły(Św. Michała Archanioła z XVI wieku, Kościół Mariacki czy katedra Chrystusa Króla - największa katedra w kraju) oraz siedemnastokondygnacyjny oparty na  stalowej konstrukcji szkieletowej Drapacz Chmur z 1934 roku.

Katowice należą do największych w kraju ośrodków miejsko – przemysłowych. Główną gałąź gospodarki regionu stanowi sektor usługowy.

Przez Katowice przebiegają: trzy trasy europejskie – E40, E75 i E462, autostrada A4 oraz trzy drogi krajowe nr – 79, 81 i 86.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola