Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Magazynier

Data dodania: 2018-08-30
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Katowice, Stawka minimalna: 1050.00 PLN
Zakres obowiązków: - Przyjmowanie odpadów medycznych do magazynu i ich ważenie. Przekazywanie odpadów firmie odbiorczej, utrzymanie w należytej czystości pomieszczeń magazynu odpadów medycznych, utrzymanie w należytej czystości (dezynfekcja) pojemników na odpady, kontrola temperatury pomieszczeń magazynu odpadów, zgłaszanie potrzeby wywozu odpadów do Działu Administracyjno- Gospodarczego, prowadzenie kart przekazania odpadu, prowadzenie w formie elektronicznej zestawień przekazanych odpadów z Oddziałów Szpitala. Wykonywanie innych czynności związanych z odbiorem i przekazywaniem odpadów medycznych. - Wynagrodzenie: 1050 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy (50%). - Praca na 1/2 etatu w godzinach: 9:00-12:35 - do uzgodnienia indywidualnego. Wymagana zdolność samoorganizacji pracy, odpowiedzialność za powierzone obowiązki, komunikatywność. Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (8:00-13:30) (Tel. 32-25-91-664, 32-25-91-661) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Francuska 20-24, 40-027 Katowice) lub e-mail: kadry@spskm.katowice.pl

Pełna treść ogłoszenia na: pup.katowice.pl/oferta/1484329/magazynier
Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach, Źródło ogłoszenia: pup.katowice.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Katowice - miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce w województwie Śląskim, zajmujące powierzchnię 164,64 km kw.

Na atrakcje przyrodnicze składają się: zespół przyrodniczo – krajobrazowy „Zespół Kłodnica”, użytki ekologiczne – Płone Bagno oraz Stawy na Tysiącleciu (nad stawem Maroko), rezerwaty przyrody – „Las Murckowski” i „Ochojec”, czy Katowicki Park Leśny.  Atrakcje turystyczne zaś stanowią: pałac Goldsteinów i pałac w Załężu, budowle mieszkalne z XIX i początku XX wieku(osiedle Giszowiec i Nikiszowiec), zabytkowe kościoły(Św. Michała Archanioła z XVI wieku, Kościół Mariacki czy katedra Chrystusa Króla - największa katedra w kraju) oraz siedemnastokondygnacyjny oparty na  stalowej konstrukcji szkieletowej Drapacz Chmur z 1934 roku.

Katowice należą do największych w kraju ośrodków miejsko – przemysłowych. Główną gałąź gospodarki regionu stanowi sektor usługowy.

Przez Katowice przebiegają: trzy trasy europejskie – E40, E75 i E462, autostrada A4 oraz trzy drogi krajowe nr – 79, 81 i 86.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola