Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Lektor języka angielskiego

Data dodania: 2018-08-03
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Katowice, Stawka minimalna: 1200.00 PLN
Zakres obowiązków: - Przygotowanie 16 zestawów ćwiczeń oraz materiałów edukacyjnych z języka angielskiego; Przygotowanie 5 zestawów testów kontrolnych z języka angielskiego; Stworzenie 15 naukowo-dydaktycznych wideo z języka angielskiego. - Wynagrodzenie: 1200 zł/brutto/miesięcznie. Praca na umowę o dzieło na 3 lata (01.09.2018-31.08.2021). Liczba godzin w miesiącu: 48 h. - Wymagane wykształcenie wyższe, kierunek: Filologia angielska lub pokrewny. Min. 1 rok w zawodzie. Komunikatywność i wysoki poziom kompetencji interpersonalnych. Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie w stopniu C1 (Wymagane posiadanie Certyfikatu CELTA z oceną min. B)

Pełna treść ogłoszenia na: pup.katowice.pl/oferta/1477916/lektor-jezyka-angielskiego
Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach, Źródło ogłoszenia: pup.katowice.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Katowice - miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce w województwie Śląskim, zajmujące powierzchnię 164,64 km kw.

Na atrakcje przyrodnicze składają się: zespół przyrodniczo – krajobrazowy „Zespół Kłodnica”, użytki ekologiczne – Płone Bagno oraz Stawy na Tysiącleciu (nad stawem Maroko), rezerwaty przyrody – „Las Murckowski” i „Ochojec”, czy Katowicki Park Leśny.  Atrakcje turystyczne zaś stanowią: pałac Goldsteinów i pałac w Załężu, budowle mieszkalne z XIX i początku XX wieku(osiedle Giszowiec i Nikiszowiec), zabytkowe kościoły(Św. Michała Archanioła z XVI wieku, Kościół Mariacki czy katedra Chrystusa Króla - największa katedra w kraju) oraz siedemnastokondygnacyjny oparty na  stalowej konstrukcji szkieletowej Drapacz Chmur z 1934 roku.

Katowice należą do największych w kraju ośrodków miejsko – przemysłowych. Główną gałąź gospodarki regionu stanowi sektor usługowy.

Przez Katowice przebiegają: trzy trasy europejskie – E40, E75 i E462, autostrada A4 oraz trzy drogi krajowe nr – 79, 81 i 86.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola