Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Kosmetolog

Data dodania: 2018-08-31
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Katowice, Stawka minimalna: 2100.00 PLN
Zakres obowiązków: - Zaplanowanie odpowiedniego zabiegu zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej, upiększającej i leczniczej; dokonanie diagnozy stanu skóry uwzględniającego wskazania i przeciwwskazania do jego wykonania; wybór odpowiednich kosmetyków, preparatów i urządzeń oraz metod odnowy biologicznej w określonych zabiegach z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań lekarskich; wykonywanie zabiegu pielęgnacyjnego, upiększającego lub leczniczego; współpraca z lekarzem dermatologiem lub innym specjalistą; ocena estetyki i skuteczności wykonanego zabiegu kosmetycznego; opracowywanie strategii zabiegów profesjonalnych, diety oraz koniecznych zmiany w trybie życia klienta; zalecanie zabiegów dotyczących pielęgnacji skóry w domu; stałe śledzenie nowości ukazujących się na rynku kosmetyków, nowych metod odnowy biologicznej, preparatów kosmetycznych; organizowanie gabinetu kosmetycznego i stanowiska pracy; prowadzenie dokumentacji związanej z funkcjonowaniem gabinetu kosmetycznego; udział w szkoleniach dotyczących nowych zabiegów z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej, upiększającej i leczniczej; współpraca z firmami kosmetycznymi. Promowanie kosmetyków wśród klientów; uczestnictwo w targach kosmetycznych. Udzielanie porad w zakresie doboru kolorystyki, rodzaju makijażu, kamuflażu, analizy kolorystycznej, doboru makijażu i zabiegów upiększających do typu urody i okoliczności. Korygowanie niedoskonałości urody (ust, oczu i innych fragmentów twarzy): modelowanie twarzy podkładem, wygładzanie cery, malowanie itp.; służenie fachową pomocą klientkom przy zakupie kosmetyków do makijażu w zakładach kosmetycznych; stałe śledzenie nowych kosmetyków, sposobów i technik malowania twarzy, zgodnie z trendami mody i stylizacji wizerunku. - Wynagrodzenie: 2100 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na 3 lata. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca na dwie zmiany w godzinach: 9:00-17:00, 12:00-20:00 + soboty. Wymagane wykształcenie wyższe min. licencjackie, kierunek: Kosmetolog. Doświadczenie NIE jest wymagane

Pełna treść ogłoszenia na: pup.katowice.pl/oferta/1484746/kosmetolog
Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach, Źródło ogłoszenia: pup.katowice.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Katowice - miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce w województwie Śląskim, zajmujące powierzchnię 164,64 km kw.

Na atrakcje przyrodnicze składają się: zespół przyrodniczo – krajobrazowy „Zespół Kłodnica”, użytki ekologiczne – Płone Bagno oraz Stawy na Tysiącleciu (nad stawem Maroko), rezerwaty przyrody – „Las Murckowski” i „Ochojec”, czy Katowicki Park Leśny.  Atrakcje turystyczne zaś stanowią: pałac Goldsteinów i pałac w Załężu, budowle mieszkalne z XIX i początku XX wieku(osiedle Giszowiec i Nikiszowiec), zabytkowe kościoły(Św. Michała Archanioła z XVI wieku, Kościół Mariacki czy katedra Chrystusa Króla - największa katedra w kraju) oraz siedemnastokondygnacyjny oparty na  stalowej konstrukcji szkieletowej Drapacz Chmur z 1934 roku.

Katowice należą do największych w kraju ośrodków miejsko – przemysłowych. Główną gałąź gospodarki regionu stanowi sektor usługowy.

Przez Katowice przebiegają: trzy trasy europejskie – E40, E75 i E462, autostrada A4 oraz trzy drogi krajowe nr – 79, 81 i 86.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola