Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Kierowca - mechanik - operator zamiatarki

Data dodania: 2018-08-03
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Katowice, Stawka minimalna: 2500.00 PLN
Zakres obowiązków: - Sprzątanie 2 zakładów zlokalizowanych w Katowicach oraz w Świętochłowicach zamiatarką Johnston VT 651 na podwoziu Mercedes Atego. Dbałość o powierzone mienie, o jego czystość oraz sprawność techniczną. Postępowanie zgodne z ustalonymi i obowiązującymi w zakładzie procedurami. Praca w Katowicach oraz Świętochłowicach. - Wynagrodzenie: 2500 zł/brutto + dodatki. Praca na umowę o pracę na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca w godzinach: 6:00-14:00. Wymagania: wykształcenie minimum zawodowe. Minimum 2 lata w prowadzeniu samochodów ciężarowych. Prawo jazdy kat: B, C. Podstawowa wiedza nt. mechaniki samochodowej. Kontakt wstępnie telefoniczny (32-779-20-00 w. 71, 609-371-997 ) celem ustalenia spotkania z pracodawcą

Pełna treść ogłoszenia na: pup.katowice.pl/oferta/1477922/kierowca-mechanik-operator-zamiatarki
Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach, Źródło ogłoszenia: pup.katowice.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Katowice - miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce w województwie Śląskim, zajmujące powierzchnię 164,64 km kw.

Na atrakcje przyrodnicze składają się: zespół przyrodniczo – krajobrazowy „Zespół Kłodnica”, użytki ekologiczne – Płone Bagno oraz Stawy na Tysiącleciu (nad stawem Maroko), rezerwaty przyrody – „Las Murckowski” i „Ochojec”, czy Katowicki Park Leśny.  Atrakcje turystyczne zaś stanowią: pałac Goldsteinów i pałac w Załężu, budowle mieszkalne z XIX i początku XX wieku(osiedle Giszowiec i Nikiszowiec), zabytkowe kościoły(Św. Michała Archanioła z XVI wieku, Kościół Mariacki czy katedra Chrystusa Króla - największa katedra w kraju) oraz siedemnastokondygnacyjny oparty na  stalowej konstrukcji szkieletowej Drapacz Chmur z 1934 roku.

Katowice należą do największych w kraju ośrodków miejsko – przemysłowych. Główną gałąź gospodarki regionu stanowi sektor usługowy.

Przez Katowice przebiegają: trzy trasy europejskie – E40, E75 i E462, autostrada A4 oraz trzy drogi krajowe nr – 79, 81 i 86.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola