Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Kierowca - Mechanik

Data dodania: 2018-08-29
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Katowice, Stawka minimalna: 4000.00 PLN
Zakres obowiązków: - Przewóz zużytych akumulatorów oraz innych odpadów poprodukcyjnych. Obsługa urządzeń hakowych. Dbałość o powierzone mienie, o jego czystość oraz sprawność techniczną. Postępowanie zgodne z ustalonymi i obowiązującymi w zakładzie procedurami. Przestrzeganie przepisów obowiązujących kierowców zawodowych (czas jazdy, czas pracy). Wykonywanie zadań transportowych na obszarze całego kraju. - Wynagrodzenie: od 4000 do 4500 zł/brutto płatne zawsze w terminie bez jakichkolwiek opóźnień. Od całości wynagrodzenia opłacana jest składka na Fundusz Emerytur Pomostowych uprawniająca do przejścia na wcześniejszą emeryturę pomostową w wieku 60 lat. W spółce dobrze funkcjonujący fundusz socjalny z dofinansowaniem dzieci, wczasów, świąt. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny trzy miesiące. Potem umowa na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca: 7:00-15:00 + soboty. Wymaganie wykształcenie min. zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata w prowadzeniu samochodów ciężarowych z przyczepą oraz obsłudze urządzeń hakowych. Prawo jazdy kat: B, C+E, ADR (podstawowy) --> Możliwość sfinansowania kursu ADR przez pracodawcę w trakcie trwania okresu próbnego. Podstawowa wiedza na temat mechaniki samochodowej. Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (Tel. 32-779-20-00 w. 53, 33, Tel. Kom. 609-370-396) celem ustalenia spotkania z pracodawcą lub e-mail: kadry@baterpol.pl

Pełna treść ogłoszenia na: pup.katowice.pl/oferta/1483835/kierowca-mechanik
Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach, Źródło ogłoszenia: pup.katowice.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Katowice - miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce w województwie Śląskim, zajmujące powierzchnię 164,64 km kw.

Na atrakcje przyrodnicze składają się: zespół przyrodniczo – krajobrazowy „Zespół Kłodnica”, użytki ekologiczne – Płone Bagno oraz Stawy na Tysiącleciu (nad stawem Maroko), rezerwaty przyrody – „Las Murckowski” i „Ochojec”, czy Katowicki Park Leśny.  Atrakcje turystyczne zaś stanowią: pałac Goldsteinów i pałac w Załężu, budowle mieszkalne z XIX i początku XX wieku(osiedle Giszowiec i Nikiszowiec), zabytkowe kościoły(Św. Michała Archanioła z XVI wieku, Kościół Mariacki czy katedra Chrystusa Króla - największa katedra w kraju) oraz siedemnastokondygnacyjny oparty na  stalowej konstrukcji szkieletowej Drapacz Chmur z 1934 roku.

Katowice należą do największych w kraju ośrodków miejsko – przemysłowych. Główną gałąź gospodarki regionu stanowi sektor usługowy.

Przez Katowice przebiegają: trzy trasy europejskie – E40, E75 i E462, autostrada A4 oraz trzy drogi krajowe nr – 79, 81 i 86.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola