Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Główny technolog odzieżowy

Data dodania: 2018-08-03
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Racibórz, Stawka minimalna: 4000.00 PLN
Zakres obowiązków: Do zadań pracownika należeć będzie: - udział w ustalaniu norm produkcyjnych, - chronometraż, - obliczanie akordu produkcyjnego, - kontrola nad zwiększaniem wydajności produkcyjnej, - wspieranie kierownika produkcji w nadzorze produkcyjnym, - potwierdzanie próbek na podstawie specyfikacji rozmiarowych. Wynagrodzenie: 4000 zł brutto. Praca na umowę o pracę na początek okres próbny do trzech miesiecy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. Praca: 7:00-15:00. Wykształcenie wyższe kierunek dowolny, mile widziany kierunek konstrukcja i technolog ubioru. Wymagane minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie konstrukcji, modelowania i stopniowania odzieży roboczej, ogólna znajomość tekstyliów (materiały, skład, zachowanie się tkanin po praniu - zmiany próbek dotyczące stopniowania), znajomość obsługi komputera - w tym Exel i Corel Draw, zaświadczenie o niekaralności.

Pełna treść ogłoszenia na: pup.katowice.pl/oferta/1477921/glowny-technolog-odzie%C5%BCowy
Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach, Źródło ogłoszenia: pup.katowice.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Katowice - miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce w województwie Śląskim, zajmujące powierzchnię 164,64 km kw.

Na atrakcje przyrodnicze składają się: zespół przyrodniczo – krajobrazowy „Zespół Kłodnica”, użytki ekologiczne – Płone Bagno oraz Stawy na Tysiącleciu (nad stawem Maroko), rezerwaty przyrody – „Las Murckowski” i „Ochojec”, czy Katowicki Park Leśny.  Atrakcje turystyczne zaś stanowią: pałac Goldsteinów i pałac w Załężu, budowle mieszkalne z XIX i początku XX wieku(osiedle Giszowiec i Nikiszowiec), zabytkowe kościoły(Św. Michała Archanioła z XVI wieku, Kościół Mariacki czy katedra Chrystusa Króla - największa katedra w kraju) oraz siedemnastokondygnacyjny oparty na  stalowej konstrukcji szkieletowej Drapacz Chmur z 1934 roku.

Katowice należą do największych w kraju ośrodków miejsko – przemysłowych. Główną gałąź gospodarki regionu stanowi sektor usługowy.

Przez Katowice przebiegają: trzy trasy europejskie – E40, E75 i E462, autostrada A4 oraz trzy drogi krajowe nr – 79, 81 i 86.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola