Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Autor tekstów i sloganów reklamowych (copywriter)

Data dodania: 2018-08-03
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Katowice, Stawka minimalna: 4000.00 PLN
Zakres obowiązków: - Zaprojektowanie 6 tekstów do folderów reklamowych dla klientów ze Wschodu; Opracowanie 10 sloganów reklamowych; Przygotowanie 10 scenariuszy reklam w języku rosyjskim i ukraińskim; Stworzenie 36 treści do postów publikowanych w mediach społecznościowych napisanych językiem korzyści; Przygotowanie 15 krótkich tekstów do stron lądujących (ang. landing page). - Wynagrodzenie: 4000 zł/brutto/miesięcznie. Praca na umowę o dzieło na 3 lata (15.08.2018-14.08.2021). Liczba godzin w miesiącu: 160 h. - Wymagane wykształcenie licencjat, kierunek: dowolny. Min. 3 lata w zawodzie. Biegłe poruszanie się po Internecie - umiejętność znajdowania informacji oraz pisania. Obsługa programu WORD; umiejętność tworzenia kampanii w mediach społecznościowych. Znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego w mowie w stopniu: bardzo dobrym, w piśmie w stopniu: Bardzo dobrym.

Pełna treść ogłoszenia na: pup.katowice.pl/oferta/1477920/autor-tekstow-i-sloganow-reklamowych-(copywriter)
Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach, Źródło ogłoszenia: pup.katowice.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Katowice - miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce w województwie Śląskim, zajmujące powierzchnię 164,64 km kw.

Na atrakcje przyrodnicze składają się: zespół przyrodniczo – krajobrazowy „Zespół Kłodnica”, użytki ekologiczne – Płone Bagno oraz Stawy na Tysiącleciu (nad stawem Maroko), rezerwaty przyrody – „Las Murckowski” i „Ochojec”, czy Katowicki Park Leśny.  Atrakcje turystyczne zaś stanowią: pałac Goldsteinów i pałac w Załężu, budowle mieszkalne z XIX i początku XX wieku(osiedle Giszowiec i Nikiszowiec), zabytkowe kościoły(Św. Michała Archanioła z XVI wieku, Kościół Mariacki czy katedra Chrystusa Króla - największa katedra w kraju) oraz siedemnastokondygnacyjny oparty na  stalowej konstrukcji szkieletowej Drapacz Chmur z 1934 roku.

Katowice należą do największych w kraju ośrodków miejsko – przemysłowych. Główną gałąź gospodarki regionu stanowi sektor usługowy.

Przez Katowice przebiegają: trzy trasy europejskie – E40, E75 i E462, autostrada A4 oraz trzy drogi krajowe nr – 79, 81 i 86.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola