Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Czynności obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie

Data dodania: 2018-12-06
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Katowice, Stawka minimalna: 15.63 PLN
Zakres obowiązków: - Przygotowywanie stanowiska pracy (zaznajamianie się z rysunkiem technicznym lub wzorcem, przygotowywanie narzędzi do pracy), ustawianie parametrów i nadzorowanie pracy obrabiarek sterowanych numerycznie, nastawianie parametrów pracy poszczególnych narzędzi w głowicy obrabiarki, mocowanie obrabianych przedmiotów na stole w uchwytach-kłach, na tarczy i kątownikach wraz z ustaleniem ich korekcji, wykrywanie nieprawidłowości w pracy obrabiarek i usuwanie drobnych usterek, obsługiwanie przyrządów i aparatury pomiarowej do sprawdzania jakości wykonanej obróbki (dokładność kształtów, wymiarów itp.), czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów, przestrzeganie przepisów bhp i ppoż. podczas obsługi maszyn i urządzeń. - Miejsce wykonywania pracy: Siedziba Firmy Katowice oraz teren całej Polski według zlecenia. - Wynagrodzenie: 16,25 zł/brutto/godzina (2600 zł/brutto/miesięcznie). Praca na umowę zlecenie na 3 lata. Zlecenie wykonywane 40 godzin tygodniowo. - Godziny pracy: według zlecenia + soboty, niedziele, święta. Poziom wykształcenia: podstawowy. Doświadczenie zawodowe: brak. Wymagane umiejętności: sprawność manualna i dobry wzrok (obsługa menu maszyny z małymi czcionkami oraz obrabianie niewielkich elementów), sumienność i precyzja (cyfrowa i ręczna regulacja maszyny), znajomość rysunku technicznego. Inne wymagania: brak nałogów - warunek konieczny, brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania prac ciężkich (wielogodzinne utrzymywanie postawy stojącej, kontakt ze szkodliwymi substancjami) - warunek konieczny, gotowość do podjęcia pracy na terenie Polski bez zapewnienia dojazdu oraz szybkiej zmiany miejsca zamieszkania, gotowość do pracy i zamieszkania z obywatelami Ukrainy, gotowość do samodzielnego dojazdu z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy oddalonego ok. 10 km.

Pełna treść ogłoszenia na: pup.katowice.pl/oferta/1506750/czynnosci-obslugi-obrabiarek-sterowanych-numerycznie
Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach, Źródło ogłoszenia: pup.katowice.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Katowice - miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce w województwie Śląskim, zajmujące powierzchnię 164,64 km kw.

Na atrakcje przyrodnicze składają się: zespół przyrodniczo – krajobrazowy „Zespół Kłodnica”, użytki ekologiczne – Płone Bagno oraz Stawy na Tysiącleciu (nad stawem Maroko), rezerwaty przyrody – „Las Murckowski” i „Ochojec”, czy Katowicki Park Leśny.  Atrakcje turystyczne zaś stanowią: pałac Goldsteinów i pałac w Załężu, budowle mieszkalne z XIX i początku XX wieku(osiedle Giszowiec i Nikiszowiec), zabytkowe kościoły(Św. Michała Archanioła z XVI wieku, Kościół Mariacki czy katedra Chrystusa Króla - największa katedra w kraju) oraz siedemnastokondygnacyjny oparty na  stalowej konstrukcji szkieletowej Drapacz Chmur z 1934 roku.

Katowice należą do największych w kraju ośrodków miejsko – przemysłowych. Główną gałąź gospodarki regionu stanowi sektor usługowy.

Przez Katowice przebiegają: trzy trasy europejskie – E40, E75 i E462, autostrada A4 oraz trzy drogi krajowe nr – 79, 81 i 86.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola